free bootstrap themes


BEDAVA Her Alan Adıyla beraber Add-ons!

Kaydettiğiniz her Alan ile 100$ değerinde Ücretsiz Hizmet edinin

Bedava Email Hesabı

Ücretsiz dolandırıcılık, spam ve virüs koruması ile mail@alanadınız.com gibi 2 kişiselleştirilmiş Email adresi alın.

DNS Yönetimi

Hayat boyu ücretsiz DNS hizmeti ile küresel dağıtılmış altyapı üzerinde DNS kayıtlarınızı yönetmenizi sağlar.

Ücretsiz Mail Yönlendirme

Ücretsiz email yönlendirme oluşturun ve mevcut email hesaplarınızı bu hesaba yönlendirin.

Toplu Araçlar

Kolay kullanım toplu araçları ile tek bir adımda birçok Alan Adı için kayıt, yenileme, transfer ve diğer değişiklikleri yapın.

  • Domain Yönlendirme - Alan adınızı ücretsiz başka bir websitesine yönlendirin! Bir tarayıcıya alan adınızı yazdıklarında kullanıcıları başka yöne yönlendirin (domain maskeleme & SEO sız/ile)
  • Alan Hırsızlık Koruması - Ücretsiz Alan Hırsızlık Koruması ile yanlışlıkla veya izniniz olmadan alanın dışarı transferini koruyun.
  • Kolay Kullanım Kontrol Paneli - Alan adınızın yönetmek, email hesaplarınızı yapılandırmak, alan adınızı yenilemek ve daha fazla servis almak için bizim sezgisel Kontrol Panelimizi kullanın.

Tüm Kurumsal İşlemler www.arkindizayn.com yapılmaktadır.

Arkın Dizayn dan işlem yaparken lütfen TÜRKÇE KAREKTER kullanmayınız. Müşteri kredi kartı kabul edilmemektedir. İşlemleriniz bittikten sonra lütfen OFF LINE ödemeyi seçerek işlemi tamamlayınız ve bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Gerekli bilgileri girin. Biz sizin adınıza ne gerekiyor ise yapalım. Müşteri Temsilcimiz hemen sizinle iletişime geçecektir.

İsim Tescili

İsimtescili; firma adınız olabilir. İmal ettiğiniz veya satmış olduğunuz bir ürün adı olabilir. Veya google ilk sayfalarda gelmek istediğiniz kelimelerden oluşan bir isimde olabilir. İsim tescilinizi kendinizde
register firmalarından yapabilirsiniz. Ancak her halikarda bir inernet firması ile çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Yenileme ve Süre

İsim tescili yaparken bir yıldan 10 yıla kadar tescil edebilirsiniz. Her sene yenilenmek zorundadır. Yenileme yapmaz iseniz server tarafında 45 gün tutulur daha sonra ise tıklama oranına göre ya yeniden satışa sunulur veya yeniden tescil edilmek üzere eski bilgiler silinir. Yenileme ücreti dolar kuruna göre değişkendir.

Kime Ait Bilgileri

Tescil etmek isteidğiniz isim tescil daha önceden başkaları tarafından tescil edilmiş olabilir. Eğer böyle bir durum söz konusu ise diğer uzantıları (net, org, biz v.s.) gibi tescil edebilirsiniz. İlla ki uzantısı com olsun istiyorsanız, tescil edeceğiniz ismin başına başka bir harf veya şehir koyarak tescil edebilsiniz.
Kime Ait Bilgilerine Bakmak için En Gücel Site www.whois.sc dir.

İsim Tescili Transfer

İsim Tescili Transfer işlemi; İsminizin kayıtlı olduğu register frimasından başka bir register firmasına transfer işlemidir. Bu işlemi yapabilmeniz için sahip olduğunuz panelden transfer kodunu oluşturup diğer register firmasının kontrol paneline iletmektir.



ARKIN DİZAYN

ADRES VE TELEFONLAR

Kocatepe Mah. Hatay Sk. No: 7/1 Kızılay - ANKARA
Telefon : +90 507 737 42 21
+ 90 555 339 79 79 | 507 737 42 21

E-Posta Gönder Kampanyalardan Haberdar Ol

Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise