free bootstrap templates


Merhaba;

Hayatımıza hızlı bir şekilde giren ve zamanımızın çoğunu işgal eden internet faydalı mı zararlı mı henüz karar verilmedi. Ancak kesinlikle kullanmamız gerek ve onu takip etmemiz gerekiyor.

İnternet belki bize hiç bir zaman kimliğini açıklamayacak ancak onusuzda yaşayamayacağımızı öğretecek gibi.

Mehmet Arkın G.

DESTEK VE DANIŞMAN

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ

İnternetle İlgili Bilmek İstedikleriniz....

İnerneti nasıl kullanmalıyız? Neden kullanmalıyız? İnternet veriyor mu yoksa alıyor mu?

İnternet sadece bizim için mi yoksa internet farklı boyutlarda mı?

İşyeriniz varsa bir web sitesine sahip olmanız gerek. Globelleşme ile gelen internet sektörü işyeri sahiplerinin Global Pazara yönelmelerini de sağlamıştır.

Web sitesine sahip olduktan sonra artık sitenizin tanıtım aşaması gelmiştir. Bunu için bizimle iletişime geçebilir gereken desteği alabilirsiniz. Reklam ve tanıtımlarınız için lütfen arayınız.

Tüm kurumsal işlemler www.arkindizayn.com dan gerçekleştirilmektedir. Arkın Dizayn dan işlem yaparken lütfen TÜRKÇE KAREKTER kullanmayınız. Müşteri kredi kartı kabul edilmemektedir. İşlemleriniz bittikten sonra lütfen OFF LINE ödemeyi seçerek işlemi tamamlayınız ve bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Mobirise is an easy website builder - just drop site elements to your page, add content and style it to look the way you like.

Tüm kurumsal işlemlerimiz www.arkindizayn.com dan yapılmaktadır. Lütfen kayıt olurken TÜRKÇE karekter kullanmayınız. Müşteri kredi kartı ödemeleri kabul edilmemektedir. İşlemlerden sonra bizimle iletişime geçiniz. İşlem bitiminde OFF LINE ödemeyi gerçekleştirmeyi unutmayınız.

ARKIN DİZAYN

ADRES VE TELEFONLAR

Kocatepe Mah. Hatay Sk. No: 7/1 Kızılay - ANKARA
Telefon : +90 507 737 42 21
+ 90 555 339 79 79 | 507 737 42 21

E-Posta Gönder Kampanyalardan Haberdar Ol