make your own website for free


E-POSTA SAHİBİ OLMA

E-Posta Oluşturma ve Ayarlar

http://webmail.alanadiniz.com
MS Office Outlook
Cpanel (Lunix)
Plesk Panel (Windows)

OUTLOOK 2010 MAIL ADRESİ KURULUMU

Sezgisel ve Duyarlı Tasarım

OpenXchange gücü ile verilen ve güzel tasarımlı. Ayrıca akıllı telefonunuzla veya tabletinizle e-postalarınıza erişebilirsiniz.
 

Dahili Virüs Koruması

Gelişmiş anti-virüs teknolojisi gelen kutunuzun güvenliğini sağlar ve kötü amaçlı yazılım ve virüs indiririmden korunmasını sağlar.

5GB depolaması + Yedekleme

5GB posta depolamaya ek olarak, e-postalarınız sistem altyapımız tarafından yedeklenir böylece önemli e-postaları asla kaybetmezsiniz.

% 100 Çalışma süresi ve Güvenlik

Üst düzey NetApp posta depolamamız, sıfır veri kaybı ve % 100 ağı çalışma süresi ile birlikte yedekleme garantisi sunar.

Neden E-Posta Hesabına Sahip Olmalısınız?

Eğer bir web sitesine sahip oldu iseniz artık bir mail adresi (Eposta) sahip olmalısınız. Siz kurumsal yapıya taşıyan, bir web siteniz olduğunu ifade eden e-posta adresi devlet kurumları tarafındanda istenmektedir.

Firmanızı, ürünlerinizi tanıta bilmek, bir marka haline gelebilmek içinde adımlarınızdan biri e-posta sahibi olmaktır. Markalaşmada e-posta hesbınızın olması zordunludur.

Ayrıca mesajlaşmalarda ve teknolojide yeni iletişim kaynağı olan e-posta adresinin sizin alan adınızı ifade etmesi firmanızın bir imzası olduğunu göstermektedir.ARKIN DİZAYN

ADRES VE TELEFONLAR

Kocatepe Mah. Hatay Sk. No: 7/1 Kızılay - ANKARA
Telefon : +90 507 737 42 21
+ 90 555 339 79 79 | 507 737 42 21

E-Posta Gönder Kampanyalardan Haberdar Ol